مراحل سفارش تور مجازی

به درخواست بسیاری از مشتریان، متخصصان شرکت وبکام ارائه دهنده خدمات تور مجازی، با در نظر گرفتن شرایط مختلف، پانورامای سه بعدی یا تورهای مجازی را برای شما ایجاد می‌کنند و می‌توانید همین الان سفارش تور مجازی را به در شرکت وبکام ثبت کنید.

شما می‌توانید عکاسی ۳۶۰ درجه تور مجازی را در سایت شرکت خود استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد عکاسی ۳۶۰ درجه

پانورامای سه بعدی چیست؟

پانورامای سه بعدی یک تکنولوژی جدید در زمینه تبلیغات است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا محیط را به صورت آنلاین به مشتری نشان دهید.

عکس سه بعدی قابل چرخش ۳۶۰ درجه دارد و عکس های ساده چنین امکاناتی را ندارند. در واقع شما با استفاده از تکنولوژی پانورامای سه بعدی یک توهم حضور را برای مخاطب ایجاد می‌کنید.

عکاسی تور مجازی چه ویژگی‌هایی به کاربر ارائه می‌دهد؟

با مشاهده یک پانورامای سه بعدی مجازی، بیننده اطلاعات بیشتری را نسبت به عکس معمولی دریافت می‌کند. با کنترل کلیدهای کامپیوتر یا ماوس، بیننده، مطابق خواسته خود، می‌تواند به اطراف نگاه کند یا بچرخد، کل محیط را بررسی کند و ویژگی‌های فضای داخلی را مطالعه کند، اشیاء اطراف را تشخیص دهد و درک بهتری از کسب و کار / فضای مورد نظر داشته باشد.

به فرض مثال، شما صاحب یک هتل هستید. مشتری دوست دارد بداند که فضای اتاق هتل به چه صورت است و یا اینکه با کدام یک از اتاق‌های هتل، سازگارتر است. بنابراین با وجود عکاسی تور مجازی، قادر خواهد بود تا اتاق مناسب خود را مشخص کند.

تور مجازی سه بعدی با استفاده از یک نقطه میانی به دیگر نقاط یک ساختمان متصل شده اند و از طریق آن می‌توانید از یک تصویر سه بعدی به مکان دیگر حرکت کنید.

آیا برای مشاهده تور مجازی باید به یک مکان خاص برویم؟

یک تور مجازی به بازدید کننده اجازه می دهد تا با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد، محیط داخل یک ساختمان را به طور کامل مشاهده کند و از ریز جزئیات آن با خبر شود. در واقع این می تواند برای بازدید کننده بسیار هیجان آور باشد. به عنوان یک بازدید کننده تور مجازی، شما قادر خواهید بود تا به اطراف خود نگاه کنید و با استفاده از کامپیوتر خود، در یک سالن راه بروید و به صورت ۳۶۰ درجه نما را مشاهده کنید. به طور کلی همه این کارها صرفا با یک کامپیوتر / موبایل قابل انجام شدن است.

آیا عکاسی تور مجازی باعث افزایش درآمد و تبدیل نرخ برای کسب و کار می‌شود؟

اگر قصد دارید تا اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید و از این جهت مشتریان جدیدی را برای کسب و کار جذب کنید، به شما پیشنهاد می شود تا از خدمات عکاسی تور مجازی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که عکاسی تور مجازی به طور فعال در بخش‌های مختلف تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای اینکه از قیمت تور مجازی مطلع شوید می‌توانید با شرکت وبکام تماس بگیرید.