درباره وب کام

شرکت فنی و مهندسی وبکام درسال ۱۳۹۳ و با هدف فعالیت تخصصی در حوزه نرم افزار تشکیل شد و با ارائه راهکار وبکام (واسط کاربری ویندوز به وب ) که اجرای نرم‌افزارهای ویندوزی روی مرورگرها را میسر می‌سازد توانست جایگاه ویژه ای را در بین تولید کنندگان نرم افزار همچنین مصرف کنندگان نرم افزارهای ویندوزی به عنوان راهکاری ارزان و امن به جای نرم‌افزارهای تحت وب کسب نماید. در حال حاضر این شرکت طرف همکاری با شرکت‌های بزرگ مانند گروه شرکت‌های همکاران سیستم (نرم افزار های سپیدار سیستم و دشت ) و گروه شرکت‌های طرفه نگار(نرم افزار اسپاد) و بسیاری از شرکت‌های تولید کننده نرم افزار در ایران می‌باشد .

خدمات وب کام

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت برای یک کسب و کار می‌تواند مانند یک کاتالوگ آنلاین باشد، میلیون‌ها کاربر در هر ساعت از شبانه روز به خدمات و …

آنتی ویروس سیمانتک

استفاده از یک آنتی ویروس مناسب میتواند جلوی حمله اکثر این سیستم ها را بگیرد و از اطلاعات شما محافظت کند.

نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی یا ویزیت یار وبکام، ابزاری ساده و کارآمد است که در اختیار ویزیتورها قرار گرفته و ارسال آن را ساده‌تر کرده است.

خدمات سئو سایت وردپرس

روزانه ۵ میلیارد جستجو از طریق گوگل در سراسر جهان انجام می‌شود و درصد بسیاربالایی از کاربران از این طریق وارد سایت‌ها می‌شوند.

سئو چیست؟ آشنایی با مفهوم سئو

سئو از عبارت Search Engine Optimization گرفته شده که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجوگر است. در واقع سئو به تکنیک و فنون هایی گفته می شود که هدف آن افزایش رتبه سایت در موتور های جستجوگر است. سئو برای تبلیغ و برند سازی کسب و کار ها با اهمیت است، چرا که باعث افزایش بازدیدکنندگان و جذب ترافیک بیشتر می شود. سئو فرایند طولانی مدت است که نتایج آن بعد از 6 ماه دیده می شود.

سئو سایت و پیشنیاز های

مزایای وب کام

مشاوره رایگان

اگر درباره هر یک از محصولات وبکام سوالی دارید می‌توانید از مشاوره رایگان پیش از خرید استفاده کنید تا کارشناسان مجموعه شما را برای خرید محصول متناسب با کسب و کارتان شما را راهنمایی کنند.

پشتیبانی رایگان

محصولات وبکام دارای یک سال پشتیبانی رایگان می‌باشند و در صورت هرگونه مشکل در محصول خریداری شده، تیم فنی وبکام مشکل را بررسی در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را مرتفع می‌سازد.

استفاده از آخرین تکنولوژی ها

در بخش طراحی و کدنویسی محصولاتی که ارائه می‌شود، همواره از آخرین تکنولوژی‌های موجود استفاده می‌شود و در نتیجه در افزایش کیفیت و کارایی آن تاثیر بسزایی می‌گذارد.

قیمت مناسب

با توجه به کارایی محصولات و خدمات، شرکت وبکام همواره سعی در ارائه بهترین قیمت برای کاربران است.

0
سال پشتیبانی
0 +
مشتری فعال
0 +
خط کد
0 +
محصول کاربردی