معرفی نرم افزار تحت وب، وبکام

نرم افزار تحت وب، وبکام، مبحثی است که انسان ها از گذشته بسیار دور به آن مشغول بوده اند و در گذر زمان و با ظهور اینترنت و پیشرفت فناوری، دورکاری شکل جدیدی به خود گرفت. دورکاری در واقع، نوعی مدیریت جدید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز در بستر وب است. مشاغلی که به دسترسی مداوم و روزانه نیاز دارند و از سرور اصلی دور هستند و یا پراکندگی جغرافیایی دارند، می توانند از طریق نرم افزار های تحت وب، به تمامی اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. اگر برای دورکاری سازمانی و یکارچه کردن نرم افزار های شرکت و سازمان خود در سطح تمامی شعب و نمایندگی ها به مشکل خورده اید و به یک راه حل امن و جامع احتیاج دارید یا خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی سریع و قابل اعتماد برای شما مهم است، در ادامه این پست همراه ما باشید تا جامع ترین راه حل را به شما معرفی کنیم…

معرفی نرم افزار تحت وب، وبکام

دورکاری با استفاده از نرم افزارهای تحت وب

امروزه شرکت ها با مزایای دورکاری آشنا هستند و برای کنترل هزینه های خود و صرفه جویی در منابع و زمان و همچنین سهولت در فرایند های کاری و گزارش گیری، از نرم افزار های تحت وب بسیار استقبال کرده اند. سیستم‌های دور کاری، امکان انجام کار را از خانه و به دور از محیط کار، ممکن می کنند و همین باعث شده تا نرم افزارهای تحت وب به طرز چشمگیری محبوب شوند. این روزها به علت کرونا و محدودیت های تردد و کاهش ساعت های کاری نیز استقبال و استفاده از این نرم افزارهای تحت وب بسیار چشمگیر شده است.

سیستم های تحت وب

سیستم های تحت وب، درواقع نرم افزارهایی هستند که بر روی بستر اینترنت یا اینترانت عرضه می شوند. با بکارگیری راهکار تحت وب شما می توانید تمام نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز و مجازی، در هر مکان و در هر زمان در اختیار کاربران خود قرار دهید. در حقیقت این راهکار به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه، امنیت بالا و به آسانی، نرم افزارهای تحت ویندوز خود را به نرم افزارهایی قابل اجرا بر روی همه مرورگرها تبدیل کنید و به راحتی می تواند مانند نرم افزارهای تحت وب از نرم افزارهای تحت ویندوز خود استفاده کنید.

وبکام، راهکار تحت وب کردن نرم افزار های ویندوزی

صاحبان مشاغل و بنگاه های اقتصادی و فروشگاه های کوچک و بزرگ که از نرم افزارهای ویندوزی برای کسب و کار خود استفاده می کنند و با توجه به گسترش فعالیت، افزایش شعبات و یا نظارت بر عملکرد نرم افزارهای های مالی، اداری و… نیاز به تحت وب کردن نرم افزار خود دارند، می توانند بدون تغییر نرم افزار و خرید نرم افزار جدید از راهکار وبکام که امن، ارزان، ایمن و دارای سرعت بالایی است برای تحت وب کردن نرم افزارهای ویندوزی خود اقدام کنند.

مزایای نرم افزارهای تحت وب

با استفاده از امکان دور کاری نرم افزار تحت وب، وبکام می‌توانید از هر کجای کشور که هستید به سادگی از سیستم مالی خود بدون محدودیت استفاده نمایید. به عبارت دیگر با نرم‌افزار دورکاری اجرای تمامی نرم‌افزارهای ویندوزی بر روی تمامی مرورگرها، به سادگی با حداقل هزینه و امنیت بالا ممکن می شود. در واقع پس از نصب نرم‌افزار دورکاری، نرم‌افزارهای ویندوزی مانند نرم‌افزارهای تحت وب، از هر مکان و با استفاده از هر دستگاه بر روی تمام مرورگرها قابل نمایش بوده و به سادگی قابل استفاده است.
از جمله مهم ترین و اصلی ترین مزایای برنامه های تحت وب، سادگی توزیع این برنامه ها بین کاربران است. این نرم افزار ها از پلتفرم مستقل هستند و اهمیتی ندارد که کاربر از چه نوع کامپیوتری استفاده می کند. نرم افزارهای تحت وب را می توان روی هر وسیله ای مانند، موبایل، تبلت، لپتاپ و یا هر سیستم عاملی از طریق مرورگر استفاده کرد. با توجه به تکنولوژی طراحی از اینترنت های کم سرعت نیز می توان برای حسابداری آنلاین و یا دورکاری حسابداری استفاده کرد

دورکاری

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب

• عدم نیاز به هیچ گونه تغییر در نرم افزار ویندوزی
• امکان اتصال به نرم افزار از هر کجای دنیا
• قابلیت به روز رسانی با کمترین هزینه و زمان
• عدم نیاز به خرید سخت افزار اضافی برای سرور و استفاده از منابع سخت افزاری موجود
• استفاده از سرعت بالای سرور توسط کاربران
• انتقال کامل اطلاعات از نرم افزار قبلی به جدیدامکان استفاده از نرم افزاری ویندوزی با سرعت بالا و تمامی امکانات نرم افزار شامل ذخیره سازی ، ویرایش و چاپ و … روی مرورگر که در بسیاری از موراد امکان پذیر نیست
• عدم نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار اضافی روی کامپیوتر کاربران
• در صورت قطعی بستر ارتباطی آخرین عملکرد کاربر روی سرور ذخیره شده و پس از اتصال مجدد میتواند کار خود را ادامه دهد
• قابلیت اجرای نرم افزار ویندوزی روی مرورگر همه سیستم عامل ها
• اضافه کردن لایه امنیتی Load Balancing به زیر ساخت تمامی برنامه ها

نرم افزارهای حسابداری تحت وب شرکت وبکام

نرم افزارهای حسابداری تحت وب شرکت وبکام، قابلیت اتصال به انواع نرم افزار های حسابداری مانند هلو، سپیدار، پاتریس، پروشا، اسپاد و…. را دارند که این ویژگی قابلیت های زیادی مانند کنترل موجودی و مدیریت مرکزی کالاها، مشتریان و … را به همراه دارد. توزیع کنندگان می‌توانند به کمک نرم‌افزارهای وبکام بسیاری از هزینه‌های خود را کاهش دهند و این هزینه را می‌توانند در بخش های مختلف کار خود سرمایه گذاری کنند. بر‌اساس پژوهش های انجام گرفته مشخص شده که استفاده از نرم‌افزارهای وبکام هزینه‌ها را ۲۰٪ تا ۳۰٪ کاهش می دهد.

مطالب مرتبط:
معرفی نرم افزار تحت وب، وبکام
دورکاری و مزایا و معایب آن

بستن
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.

برای ثبت نام در سایت فرم را کامل کنید

ورود به حساب کاربری

اسکرول برو به بالا