============================================================================

راهکار وبکام برای تحت وب کردن نرم افزارها چیست؟

تا چند سال پیش اجرای نرم افزارها بر روی مروگر غیرممکن به نظر می‌رسید اما امروزه این امر به واقعیت پیوسته است. در راهکار وبکام، نرم افزارهای ویندوزی به صورت متمرکز بر روی بستر اینترنت عرضه می‌شوند و تمامی کاربران می‌توانند در هر زمان و هر مکان در یک بستر امن و پرسرعت از طریق مرورگرهای متداول از جمله گوگل کروم و فایرفاکس از نرم افزارهای ویندوزی استفاده کنند.

به عبارت دیگر راهکار وبکام به شما کمک می‌کند که با کمترین هزینه، با امنیت بالا و به آسانی نرم افزارهای ویندوزی خود را به نرم افزارهای قابل اجرا بر روی همه مرورگرها تبدیل کنید. به این ترتیب نرم افزارهای ویندوزی از هر مکان و به هر وسیله ای بر روی مرورگرها قابل نمایش هستند و به آسانی می‌توان مانند نرم افزارهای تحت وب با آنها کار کرد.

 

تحت وب کردن نرم افزارهای ویندوزی چگونه انجام می‌شود؟

برای این منظور، نرم افزار ویندوزی بر روی سیستم اصلی (سیستم سرور) نصب می‌شود و تنظیمات لازم بر روی سرور انجام می‌شود. بعد از آن کاربران برای استفاده از نرم افزار می‌توانند از طریق مرورگر و با استفاده از بستر اینترنت یا اینترانت از هر جای دنیا (به صورت دورکاری) به صورت امن و با سرعت بالا به سیستم سرور متصل شوند و با نرم افزار مورد نظر کار کنند.

به این ترتیب با کمترین هزینه و با امنیت بالا و بدون هرگونه تغییری در برنامه های فعلی، امکان استفاده همزمان همه کاربران دور و نزدیک، از نرم افزار فراهم می‌شود.