خدمات دورکاری و تحت وب سازی

امروزه اکثر سازمان‌ها، موسسات خصوصی و دولتی و یا فروشگاه‌های کوچک و بزرگ از نرم افزارهای تحت ویندوز استفاده می‌کنند که دارای امکانات بسیار زیاد است و کار کردن با این نرم‌افزارها ساده است. تبدیل نرم افزار حسابداری به نرم افزار تحت وب چالش‌های خاص خود را دارد که شرکت وبکام نرم‌افزارهای ویندوزی را بدون تغییر در ساختار به‌صورت تحت وب در می‌آورد.

خدمات دورکاری

دورکاری وبکام چیست؟

در سال‌های گذشته با توجه به گسترش کسب و کارها و  افزایش شعبات فروش، لزوم نظارت مدیران بر کار فروشگاه‌ها از راه دور و همچنین دورکاری پرسنل با توجه به شیوع کرونا، دیگر نرم افزارهای ویندوزی پاسخگوی این نیازها نبودند.

در این شرایط یا باید نرم افزار ویندوزی دچار تغییراتی میشدند که مجموعه را دچار یک تغییر بزرگ و فرسایشی می‌کرد یا نرم افزار ویندوزی باید به یک نرم افزار تحت وب تغییر پیدا می‌کرد. در نتیجه وبکام راهکاری را برای این مشکل ارئه داده است.

با این راهکار دیگر نیازی به تغییر نرم افزارهای ویندوزی نیست و امکان اجرای نرم افزارهای ویندوزی روی مرورگر را فراهم می‌کند. در حقیقت دورکاری و تحت وب سازی وبکام، تکنولوژی تبدیل نرم افزارهای ویندوزی به تحت وب بدون تغییر در ساختار آنهاست.  به عبارت دیگر، این راهکار وبکام به شما کمک می‌کند که با کمترین هزینه، امنیت بالا و به آسانی نرم افزارهای ویندوزی خود را به نرم افزارهای قابل اجرا بر روی همه مرورگرها تبدیل کنید. به این ترتیب نرم افزارهای ویندوزی از هر مکان، هر وسیله‌ای و دستگاهی مانند لپ‌‌تاپ، تبلت، موبایل و  … در دسترس می‌باشد.

مزایای استفاده از دورکاری و تحت وب سازی وبکام

نرم افزار دورکاری

خدمات حسابداری از راه دور

بسیاری از کسب و کار‌ها در ابتدای کار با هدف کنترل هزینه و عدم تامین فضای مناسب اداری نیاز به نیروی راه دور دارند برای مثال استفاده از حسابدار به صورت انلاین و از راه دور است. همچنین با توجه به گسترده شدن کسب و کارها و ضرورت استفاده از سیستم های حسابداری، اگر مجموعه شما دارای شعبه‌ها و انبارهای مختلف در سطح شهر و یا شهرستان ها است و نیاز دارید که همه شعب و کارمندان عملیات ثبت ، پرداخت و گزارش‌گیری را با یک سیستم حسابداری مرکزی انجام دهند شما می‌توانید از مزایای سیستم تحت وب سازی وبکام که راهکاری برای تحت وب کردن برنامه‌های ویندوزی می‌باشد و خدمات حسابداری از راه دور را در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کرده و بدون محدویت مکانی خدمات و امور حسابداری را از هر شعبه، فروشگاه و شهری را انجام دهید.

حسابداری از راه دور

سیستم های حسابداری که در حال حاضر از امکان تحت وب سازی وبکام استفاده می کنند شامل:

مزایای سرویس حسابداری از راه دور

تحت وب سازی

ابزار موبایل راهکاری برای مدیران

اگر شما از آن دست از مدیران هستید که همیشه در محل کار و شعب حضور ندارید و گاهی به بررسی ، گزارش‌گیری و مدیریت کارها از راه دور دارید می‌توانید به راحتی با گوشی موبایل خود از طریق نرم افزار دورکاری به سیستم و برنامه‌های مورد نظر خود دسترسی داشته و امور مدیریتی را در بستری امن و بدون محدودیت بررسی و کنترل نمایید.

تکنولوژی نرم افزار دورکاری و تحت وب سازی

نرم‌افزار دورکاری وبکام با توجه به نیاز کاربران از تکنولوژی‌های روز برای ایجاد بستری امن و سرعت بالا برای ارتباط استفاده می‌کند تا عملیات های مورد نظر شما مانند ثبت اطلاعات و … به صورت راه دور قابل پیاده سازی باشد.

از طریق این امکان شما دیگر نیازی به نصب نرم افزار بر روی سیستم کاربر ندارید از یک سیستم به عنوان سرور و یا کلاینت برای استفاده همزمان می‌توانید استفاده کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید علاوه بر حفظ کارایی نرم افزار های ویندوزی به صورت تحت وب قابلیت اجرا بر روی موبایل و تبلت را دارا می‌باشد.

تکنولوژی دورکاری

امنیت دورکاری و تحت وب سازی

با توجه به ارزش اطلاعات برای سازمان‌ها حفظ امنیت و کنترل در برابر حملات در پیاده سازی نرم افزار های دور کاری و تحت وب سازی از اهمیت بالایی برخوردار است شرکت وبکام برای این مهم از چند راهکار برای بالا بردن امنیت اطلاعات استفاده می‌کند:

با نصب آنتی ویروس Symantec از سرور در مقابل ویروس ها ، کرم ها ، تروجان ها و تمامی برنامه های مخرب و خطرناک محافظت می‌نماییم.

امنیت دورکاری

پیش نیازها

سیستم‌های عامل مورد قبول

تعداد کاربر
حداقل CPU
حداقل حافظه
حداقل RAM

طرح‌های پشتیبانی

فرم دریافت مشاوره و سفارش

سوالات متداول

Webcom

با وبکام، همگام با تکنولوژی حرکت کنید

برای خرید محصولات وبکام می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان وبکام شما را راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *