• خانه
  • نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی یا ویزیت یار وبکام، ابزاری ساده و کارآمد است که در اختیار ویزیتورها قرار گرفته و عملیات ثبت سفارش کالا و ارسال آن را ساده‌تر کرده است.

 شما به عنوان مدیران و کارفرما دیگر نیازی به تغییر سیستم حسابداری نخواهید داشت و در صورت استفاده از حسابداری هلو و حسابداری سپیدار می توانید بدون تغییر و هزینه اضافه به نرم افزار ویزیتوری وبکام متصل شوید.

نرم افزار پخش مویرگی

درباره نرم افزار پخش مویرگی

سال‌هاست که با توجه به افزایش تنوع محصولات و رقابت برای فروش محصول، دیگر تامین کنندگان به سمت مشتری‌ها رفته و سفارشات را به صورت مراجعه حضوری از طریق ویزیتور دریافت می‌کنند تا سهم بیشتری از فروش در بازار داشته باشند.

این شیوه فروش محصول که به صورت نقطه به نقطه و مکان به مکان انجام می‌شود، پخش مویرگی نام دارد. شرکت‌های مختلفی نرم افزارهای پخش مویرگی ارائه کرده‌اند و هر کدام امکانات خاصی دارند. محصول شرکت وبکام در زمینه نرم افزار پخش مویرگی قابلیت اتصال به همه سیستم‌های حسابداری پخش را دارد و روند ارسال سفارشات را کاملا ساده‌سازی کرده است. تمامی گزارشات از این فرآیند در سامانه تحت وب در اختیار مدیران مجموعه قرار می‌گیرد. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار پخش مویرگی وبکام اشاره خواهیم کرد.

امکانات نرم افزار پخش مویرگی

امکان مشاهده مکان ویزیتورها و محل ثبت سفارش ویزیتور

در نرم افزار پخش مویرگی وبکام شما می توانید تمام نقاطی که ویزیتورها فاکتور ثبت کرده‌اند را به تفکیک روز و ماه و سال روی نقشه مشاهده کنید و همچنین زمان ثبت فاکتور و مبلغ فاکتور را نیز نماش می‌دهد.

منطقه بندی و مسیرهای ویزیت

ویزیتورها می‌توانند لیست مشتریان را در اپلیکیشن ویزیتوری مشاهده کنند. یکی از امکاناتی که برای مدیران فروش مویرگی در نظر گرفته‌ایم منطقه‌بندی و مسیربندی مشتریان برای ویزیتورها می‌باشد به اینصورت که در تاریخ‌های خاص هفتگی یا ماهیانه می‌توانید لیست و مسیرهای مشتریان را برای ویزیتورها تعیین کنید و ویزیتورها طبق زمانبندی شما شروع به ثبت سفارش می‌کنند

مکان یابی پخش مویرگی
ویژگی های نرم افزار ویزیتوری

دریافت و ارسال سفارش به حسابداری

مهترین ویژگی نرم‌ افزار ویزیتوری وبکام سفارش‌گیری و ارسال سفارشات به حسابداری می‌باشد. ویزیتورها و بازاریاب‌ها می‌توانند ابتدای روز کاری با اطلاعات را دریافت و سپس شروع به ثبت سفارش از مشتریان کنند.
ثبت سفارش در اپلیکیشن پخش مویرگی بسیار سریع و راحت بوده و شامل امکانات و قابلیت‌های متعددی است که برای انواع شرکت‌های پخش(مواد غذایی،دارویی،آرایشی و …) کاربرد دارد.

انواع تیپ‌های قیمت

در شرکت‌های پخش مویرگی برای قیمت گذاری کالاها سیاست‌های مختلفی در نظر می‌گیرند. در پخش مویرگی برای انواع پرداخت‌ها مانند چک یا نقد قیمت کالاها متفاوت است و یا مشتریان بر اساس خوش حسای بودن و خرید قسطی و نقد قیمت‌های متفاوتی را مشاهده می‌کنند.
در اپلیکیشن پخش مویرگی وبکام این دسترسی در اختیار مدیران و ویزیتورها قرار دارد تا برای محصولات و یا مشتریان تیپ قیمت‌های متفاوتی در نظر بگیرید .

انواع تخفیفات سطری و پلکانی

یکی از امکانات مهمی که مدیران فروش به شدت به آن نیاز دارند ارائه انواع تخفیفات در هنگام فروش است. در نرم افزار پخش مویرگی وبکام قابلیت‌های متعددی از جمله تخفیفات سطری از حسابداری، تعریف تخفیف پلکانی برای کالاها ، تخفیفات درصدی و ریالی را در نظر گرفته‌ایم و مدیران فروش می‌توانند از هرکدام با توجه به سیاست و نیاز شرکت استفاده کنند.

امکان چاپ سفارش در محل مشتری

اصولا شرکت‌های پخش و خصوصا فروش گرم زمان دریافت سفارش فاکتور را برای مشتری چاپ می‌کنند. ما در نرم افزار ویزیتوری وبکام راهکار جدیدی برای شما در نظر گرفته‌ایم در این اپلیکیشن شما می‌توانید فاکتورهایی که برای مشتریان ثبت می‌کنید را همان لحظه در شبکه‌های اجتماعی مانند واتس اپ ارسال کنید.به این شکل دیگر شما نیاز به تهیه پرینتر و کاغذ ندارید و در هزینه‌های سازمان صرفه جویی می‌شود.

اطلاعات حساب مشتریان و حساب معین آنها

یکی از مواردی که اصولا برای ویزیتورها و مدیران فروش بسیار مهم این است که به اطلاعات مشتریان شامل آدرس فروشگاه،اطلاعات تماس، سفارش‌های قبلی مشتری، فاکتورهای مرجوعی و …. دسترسی داشته باشند.
علاوه براین موارد در نرم افزار پخش مویرگی وبکام اطلاعاتی از قبیل معین حساب مشتریان و مانده حساب و چک‌های  مشتری را در اختیار مدیران و ویزیتورها قرار می‌دهیم.همچنین این امکان وجود دارد که ویزیتورها مشتری جدید تعریف کرده و ثبت سفارش کنند و برای شرکت پخش ارسال کنند. 

چاپ فاکتور پخش مویرگی

داشبورد گزارشات نرم افزار ویزیتوری

مدیران فروش پخش مویرگی برای اطلاع از وضعیت فروش و تعداد فاکتورهای سفارش گرفته شده توسط ویزیتورها و نظارت به نیروها نیاز به سامانه‌ایی برای مدیریت و تحلیل فروش دارند سامانه گزارشات تحت وب وبکام برای بررسی عملکرد فروش و توزیع فراهم شده و در اختیار شرکت ها و مدیران فروش قرار می گیرد.

سامانه مدیریتی وبکام شامل انواع گزارش های متنوع فروش بصورت نموداری – تحلیلی مختلف در حوزه فروش ویزیتورها ،سفارش‌های دریافتی،بررسی تور ویزیت،دریافت‌های مالی و …. می باشد.

از مهم‌ترین خدمات نرم افزار ویزیتوری شامل:

 

داشبورد گزارشات
سفارشگیر مشتریان

نرم افزار سفارگیر مشتریان

با توجه به پر هزینه بودن پورسانت بازاریاب‌ها و عدم دسترسی به همه شهرها شرکت‌های پخش با محدودیت و چالش روبرو هستند. از این رو ما راهکاری جدید به نام اپلیکیشن سفارشگیر مشتری را برای دسترسی شما به همه مشتریان و افزایش سود فراهم کرده‌ایم.

در سفارشگیر مشتریان وبکام مشتریان به صورت مستقیم و در تمام ساعات روز به محصولات شما دسترسی دارند و هر زمانی نیاز داشته باشند سفارش ثبت می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر بخش سفارشگیر مشتری را مطالعه کنید.

پلن‌های قیمت نرم افزار پخش مویرگی هلو و سپیدار

تعداد ویزیتور

قیمت(ریال)

فرم دریافت مشاوره و سفارش

سوالات متداول

آیا این ابزار نیازمند نرم افزار حسابداری خاصی است؟

خیر به همه نرم افزارهایی که ساختار دیتا بیس SQL دارند وصل می‌شود.

آیا فاکتور و طرف حساب‌های جدید باید به صورت دستی وارد حسابداری شوند؟

خیر، هر دو مورد به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری ثبت می شوند

آیا ویزیتور باید حتما برای ثبت سفارش به اینترنت دسترسی داشته باشد؟

خیر، ثبت سفارش به صورت آفلاین و آنلاین انجام می‌شود و فقط سفارش‌ها از طریق اینترنت ارسال می‌شود.

برای فعال سازی امکانات و ماژول‌های نرم افزار (مانند GPS ) نیاز به پرداخت مبالغ جداگانه دارم ؟

خیر. این امکان به صورت رایگان روی این نرم افزار قرار دارد.

ویزیتورها امکان دیدن میزان بدهی مشتری را دارند ؟

بله، در صورتی که توسط مدیریت دسترسی داده شود، این امکان وجود دارد.

امکان ابطال سفارشات یا مرجوعی وجود دارد؟

تا زمانی که در سیستم حسابداری ثبت نشده‌اند این امکان وجود دارد اما بعد از درج در حسابداری این عملیات فقط از طریق سیستم حسابداری امکان پذیر است.

Webcom

با وبکام، همگام با تکنولوژی حرکت کنید

برای خرید محصولات وبکام می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان وبکام شما را راهنمایی کنند