• وبکام
 • مقاله ها
 • 2 روش برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آنلاین شاپ های اینستاگرام

2 روش برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آنلاین شاپ های اینستاگرام

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آنلاین شاپ

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ ها مهم است؟ در طول سال های اخیر به دلیل چالش‌ هایی که در دنیا ایجاد شده فروش آنلاین به خصوص در بستر اینستاگرام افزایش یافته است. با پیشرفت تکنولوژی و آپدیت جدید رسانه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام امکان ایجاد کسب و کارهای اینترنتی افزایش یافته است. امروزه بسیاری از فروشگاه‌ های بزرگ و کوچک برای دستیابی به جمع کثیری از مخاطبان ترجیح داده‌ اند روی فروش آنلاین تمرکز کنند. در واقع کاربران به واسطه مشاهده پست در اینستاگرام و ورود به سایت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اقدام به خرید می‌ کنند. آنلاین شاپ های زیادی در بستر اینستاگرام فعالیت دارند که توانستند با استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت و دریافت درگاه پرداخت اینترنتی فروش فوق العاده ای را تجربه کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی اینستاگرام

اهمیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ های اینستاگرام

صاحبان آنلاین شاپ اینستاگرام باید از اهمیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آگاه باشند. با توجه به استفاده روزافزون از اینترنت بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا بتوانند به جمع کثیری از فروشگاه‌ ها و محصولات دسترسی داشته باشند. همچنین آنلاین شاپ ها می‌ توانند بدون هزینه بالا و به راحتی محصولات خود را به فروش برسانند و از مشتریان پرداخت دریافت نمایند.‌

در واقع این اهمیت در چند جنبه بسیار مهم مشهود است. مشتریان توقع دارند پرداخت خود را از طریق درگاه پرداخت معتبر و امن انجام دهند. از دیگر اهمیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی افزایش درآمد است در واقع فروشنده می‌ تواند بدون هیچ واسطه‌ ای و به صورت کاملاً مستقیم از مشتری پرداخت دریافت نماید.

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی امن برای آنلاین شاپ‌ ها به دلیل حفاظت از اطلاعات مالی مشتریان و جلوگیری از کلاهبرداری اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که علاوه بر ایجاد اعتماد بین مشتری و صاحب فروشگاه، فروش فروشنده را هم افزایش می‌ دهد. بنابراین صاحبان کسب و کار اینترنتی و آنلاین شاپ ها باید برای اعتمادسازی و تضمین امنیت مالی مشتریان درگاه پرداخت اینترنتی امنی دریافت کنند.

درگاه پرداخت اینستاگرام

روش‌ دریافت درگاه پرداخت اینترنتی در اینستاگرام چگونه است؟

برای اینکه درگاه پرداخت اینترنتی اینستاگرام را دریافت کنید می‌ توانید از دو روش این کار را انجام دهید. دو روش دریافت درگاه پرداخت اینستاگرام در زیر مطرح شده‌ اند؛

 1. مستقیم از بانک
  افرادی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک وب سایت فروشگاهی هستند می توانند به بانک بروند و به صورت مستقیم و بدون واسطه درگاه پرداخت اینترنتی را دریافت کنند.
 2. به صورت غیر مستقیم از شرکت خصوصی
  به افرادی که در اینستاگرام آنلاین شاپ دارند و هنوز اقدامی برای ثبت برند خود نکرده‌ اند پیشنهاد می‌ شود برای دریافت درگاه پرداخت اینستاگرام به شرکت‌ های خصوصی مراجعه کرده و درگاه پرداخت را دریافت نمایند. همچنین این شرکت‌ ها مورد تایید بانک مرکزی می‌ باشند و خدمات درگاه پرداخت مطمئن ارائه می‌ دهند.

مزایای دریافت درگاه برای آنلاین شاپ های اینستاگرام

 • مدیریت پرداخت‌ های مشتریان
 • کاهش فاصله خرید و افزایش فروش
 • پرداخت وجه بدون نیاز به اپلیکیشن یا برنامه
 • سرعت بالا در پرداخت با استفاده از اینترنت
 • امکان پرداخت وجه در هر شهر و مکان
 • ثبت دقیق دلیل پرداخت و نام واریز کننده و تاریخ خرید
 • جلوگیری از ارسال فیش پرداخت تقلبی و کلاهبرداری
 • افزایش اعتماد مشتری در جهت خرید
 • امکان رجوع پرداخت با استفاده از نام مشتری
 • انجام عمل پرداخت با یک لینک ساده
 • پرداخت آنلاین بدون پرداخت هزینه برای طراحی سایت
 • داشتن یک بستر امن برای دریافت وجه و هزینه کالا

اتصال درگاه پرداخت به اینستاگرام

روش‌ هایی برای افزودن درگاه پرداخت اینترنتی در اینستاگرام

برای قرار دادن لینک قابل کلیک در اینستاگرام محدودیت‌ هایی دارید. با این حال روش‌ هایی وجود دارد که شما بتوانید لینک درگاه امن خود را در اختیار مشتریان بگذارید.

 • گذاشتن لینک پرداخت امن در بیوگرافی
  شما می‌ توانید در قسمت بیوگرافی اینستاگرام توضیحات لازم را در مورد خدمات فروش محصولات به مشتری داده و لینک پرداخت را قرار دهید.
 • ارسال لینک پرداخت از طریق دایرکت
  اگر برای هر کالایی که ارائه داده‌ اید لینک پرداخت جداگانه‌ ای داشته باشید می توانید لینک پرداخت را در دایرکت مشتریان ارسال کنید و برای هر محصول توضیحات لازم و قیمت را درج نمایید.
 • قرار دادن لینک پرداخت در استوری
  قابلیت قرار دادن لینک پرداخت در استوری زمانی فعال می‌ شود که فالوورهای شما بیش از 10000 نفر باشد.

اتصال به درگاه پرداخت

مراحل درخواست

شما می‌ توانید در سایت مورد نظر به راحتی درخواست لینک پرداخت را ثبت نمایید.

 1. احراز هویت را با بارگذاری تصویر شناسنامه و کارت ملی انجام دهید.
 2. با انجام مراحل فوق می‌ توانید لینک درگاه را دریافت کرده و برای هر محصول به صورت جداگانه لینک اختصاصی قرار دهید.
جمع بندی 

اهمیت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی برای آنلاین شاپ های اینستاگرام آنقدر زیاد است که در این مقاله سعی کردیم به آن بپردازیم تا دید کلی نسبت به آن داشته باشید. همچنین دو روش برای دریافت درگاه  معرفی کردیم. متخصصان ما در وب کام خدمات مختلف را انجام می دهند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت وب کام مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *