وبسایت فروشگاهی متصل

به نرم افزار های حسابداری

Device Slider

متصل به حسابداری هلو

متصل به حسابداری سپیدار

فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

ساخت فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با انواع دستگاه های موبایل و تبلت امروزه یک ضرورت محسوب می شود. بر خلاف راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز های موجود در بازار، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که فروشگاه اینترنتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما و خرید دچار زحمت شود. علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو ویژگی طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است.‎

امکانات ویژه وبسایت فروشگاهی

شما می توانید وب سایت فروشگاهی را به سیستم حسابداری خودتان متصل کنید .

در وبسایت فروشگاهی ، شما می توانید بی نهایت محصول تعریف کنید که این امر به شما در فروش محصولات بیشتر کمک می کند .

شما با داشتن وبسایت فروشکاهی می توانید محصولات خودتان را به مشتریان بیشتری ارائه دهید که همین امر باعث می شود تا تعداد مشتریان شما به بی نایت افزایش پیدا کند.

یکی از مزایای موثر در مشتری مداری رسیدگی فوری به سفارشات است ، که شما با داشتن یک وبسایت فروشگاهی می توانید سفارشات را در لحظه ثبت و فاکتور را ارائه دهید .

در فروشگاه ها با توجه به فضای محدود نمی توان دسته بندی زیادی ایجاد کرد ، ولی با وبسایت فروشگاه این محدودیت وجود ندارد و شما می توانید به نامحدود دسته بندی دست پیدا کنید .

فروشگاه اینترنتی در هر دقیقه از شبانه روز، آماده خدمات دهی به مشتریان است. فروشگاه آنلاین شما در ۳۶۵ روز از سال و ۲۴ ساعت شبانه‌روز باز است، حتی زمانی که در خواب یا مسافرت هستید، کسب و کار شما فعال است و مشتریان امکان ثبت و تحویل سفارش دارند.

چرا فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟

در راه اندازی فروشگاه اینترنتی عوامل مثبت زیادی وجود دارند که موارد زیر تنها بخشی از این عوامل هستند

دسترسی ۲۴ ساعته به فروشگاه

فروشگاه اینترنتی در هر دقیقه از شبانه روز، آماده خدمات دهی به مشتریان است. فروشگاه آنلاین شما در ۳۶۵ روز از سال و ۲۴ ساعت شبانه‌روز باز است، حتی زمانی که در خواب یا مسافرت هستید، کسب و کار شما فعال است و مشتریان امکان ثبت و تحویل سفارش دارند.

ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان

با ارائه‌ی اطلاعات کامل درباره هر کالا در سایت، مشتریان خود را آگاه و راضی نگه می‌دارید. در حالی که ارائه‌ کامل اطلاعات برای هر مشتری توسط فروشنده در یک فروشگاه سنتی کاری دشوار و غیر ممکن است.

اطلاعات کامل

میزان فروش، موجودی انبار، مشخصات خریداران، میزان استقبال از هر کالا، و کلی اطلاعات دیگر در فروشگاه آنلاین در هر لحظه قابل مشاهده و گزارش‌گیری است.

مزایای خرید اینترنتی

صرفه جویی در وقت
صرفه جویی در هزینه
امکان مقایسه
تنوع محصولات
یافتن راحت محصولات
نظرات مشتریان
بستن
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.

برای ثبت نام در سایت فرم را کامل کنید

ورود به حساب کاربری

اسکرول برو به بالا