آنتی ویروس و بسته امنیتی

مجموعه کامل امنیتی می باشد که توسط کمپانی بزرگ Symantec تولید شده است .
مشاهده محصول
آنتی ویروس
بسته امنیتی symantec

بسته امنیتی Symantec

مجموعه امنیتی Symantec Endpoint Protection از ابزارهای مختلفی برای برقراری امنیت و حفظ ثبات در سیستم تشکیل شد است. ابزارهایی نظیر برنامه ضد ویروس ، نابود کننده برنامه های جاسوسی ، ابزار برقراری امنیت و حفاظت از شبکه و …. نرم افزار قدرتمند Symantec Endpoint Protection با جمع آوری تمام ابزارهای مورد نیاز برای حفاظت از سیستم به کاربران توانایی برقرار نمودن امنیت مناسب را میدهد.

تهیه این محصول با مشاوره و قیمت مناسب

.

تهیه این محصول

معماری استفاده شده در Symantec Endpoint Protection

آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection محصول شرکت سیمانتک، یک محصول قدرتمند با یک کنسول واحد است که متناسب با نیاز هر سازمان ، قادر به مدیریت امنیت شعب ، مراکز داده ها ، سرویس های ابری اختصاصی و عمومی است. محصول Synamtec Endpoint Protection با بهره برداری از معماری دفاع ۵ لایه بالاترین سطح امنیت را برای شبکه فراهم می آورد.

نرم افزار امنیتی RDS-Knight

نرم افزار RDS-Knight ابزاری برای محافظت از سیستم شما در ارتباطات راه دور TSplus می باشد که با ارائه قابلیت های پیشرفته امنیتی به عنوان راه حلی قدرتمند در این زمینه به شما کمک خواهد کرد . این نرم افزار شامل ماژول های قدرتمند و متعددی است که برای جلوگیری ، محافظت و مبارزه با حملات سایبری با یکدیگر همکاری می کنند. این برنامه با داشتن محیط کاربری مناسب به شما این امکان را می دهد تا خیلی ساده و روان به بخش های مختلف آن دسترسی داشته باشید و به این وسیله تمامی مراکز کاری خود را از راه دور کنترل و مدیریت کنید.

  1. محدود کردن دسترسی به هر ایستگاه
  2. جلوگیری از حملات خارجی برای باز کردن یک سشن شناسایی و محدود کردن IP های مشکوک
  3. ایجاد یک محیط کاربری امن ساخت یک بلک لیست از آدرس های IP ممنوع
  4. تنظیم محدودیت ساعات دسترسی
  5. حفظ ایمنی سیستم در برابر حملات سایبری با اتصال به ریموت دسکتاپ
  6. محافظت از محیط سرور

 

 

نرم افزار امنیتی RDS-Knight