آنتی ویروس تحت شبکه Symantec

با توجه به این که اکثر کامپیوترهای شخصی و شرکتی از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند بدین جهت ویروس نویسان بیشترین ویروس‌ها را برای این سیستم عامل نوشته‌اند و امکان ویروسی شدن آنها بیشتر است.

استفاده از یک آنتی ویروس مناسب میتواند جلوی حمله اکثر این سیستم ها را بگیرد و از اطلاعات شما محافظت کند.

نیاز است که یک آنتی ویروس قدرتمند در سیستم شما نصب باشد تا از خطرات احتمالی آینده جلوگیری کند. در اینجا به شما آنتی ویروس Symantec را به عنوان آنتی ویروس هوشمند و قدرتمند برای محافظت از این خطرها در برابر حملات ویروس ها معرفی می‌کنیم.

آنتی ویروس تحت شبکه Symantec

آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک

آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک از تکنولوژی‌های جدید و با امنیت بالا برای محافظت از سیستم کاربران استفاده می‌کند. طبق گفته‌ی کارشناسان این شرکت برای دفاع از کامپیوترهای شخصی و سیستم‌های مجازی، امنیت سیستم را قبل از وقع حمله‌ تامین می‌کند. آنتی ویروس سیمانتک می‌تواند کامپیوتر شما را زمانی که تحت حمله باج افزارها و بدافزارها هستید نیز تحت محافظت خود بگیرد. کاربرانی که از آنتی ویروس‌های تحت شبکه استفاده می‌کنند معمولا نگرانی‌هایی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و یا درگیر شدن سیستم‌های مالی خود با حسابداری هستند که آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک می‌تواند امنیت آن سیستم‌ها را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

اما سیستم Endpoint security که آنتی ویروس سیمانتک از آن استفاده می‌کند چیست؟ این سیستم عمل حفاظت از داده‌ها و گردش‌های کاری مرتبط با دستگاه‌هایی است که به شبکه شما متصل می‌شوند و یکی از وظایف آنها بررسی فایل‌ها هنگام ورود به شبکه می‌باشد و این کار باعث می‌شود امنیت سیستم افزایش یابد.

مزایا و امکانات آنتی ویروس سیمانتک

آنتی ویروس تحت شبکه Symantec

پیش نیاز ها

حداقل گرافیک
حداقل CPU
حداقل حافظه
حداقل RAM

فرم دریافت مشاوره و سفارش

سوالات متداول

Webcom

با وبکام، همگام با تکنولوژی حرکت کنید

برای خرید محصولات وبکام می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان وبکام شما را راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *