نرم افزار سفارشگیری مشتریان وبکام

نرم افزار سفارشگیر مشتریان محصولی کارآمد از شرکت وبکام که برخلاف سایر محصولات که موجود است به صورت مستقیم با سیستم مالی و نرم افزار حسابداری فروشگاه درارتباط است، این نرم افزار اندرویدی اطلاعات مورد نیاز خود شامل عنوان کالاها، قیمت، تخفیفات, موجودی و … را به صورت آنلاین از سیستم مالی دریافت می‌کند و در اختیار مشتریان مستقیم فروشگاه قرار می‌دهد.

درباره نرم افزار سفارشگیری مشتریان

اپلیکیشن اندروید سفارشگیری مشتریان در واقع برای ارتباط مستقیم شرکت‌های پخش با مشتریان طراحی شده تا ارتباط شرکت و مشتری بدون واسطه انجام شود.نرم افزار سفارشگیر مشتری وبکام راهکاری برای در دسترس بودن و فروش بیشتر است .

اصولا شرکت‌های پخش نیاز دارند به کل بازار دسترسی داشته باشند و این با توجه به گستردگی شهرها ومشتریان نیاز به داشتن بازاریاب‌های زیاد و هزینه بالا می‌باشد. ما به شما در اینجا راهکاری ارائه می‌دهیم که بازار مورد نظر را داشته باشید و بدون ویزیتور و یا داشتن یک نرم افزار پخش مویرگی و ارائه پورسانت در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

در نرم افزار سفارشگیر مشتری، اپلیکیشنی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهید که در تمام ساعات شبانه روز امکان دسترسی و مشاهده محصولات را دارند و بدون محدودیت زمانی هر زمانی سفارش مورد نظر خودشان را ثبت کنند و سفارش مشتری بلافاصله به حسابداری برای تایید نهایی ارسال می‌شود و شما به عنوان مدیر با پیام از این سفارش مطلع خواهید شد.

چرا نرم افزار سفارشگیری مشتریان وبکام؟

نرم افزار سفارشگیری مشتریان با توجه به رابط کاربری بسیار راحت خود می‌تواند فرآیند فروش را تسهیل کند و زمینه خدمات رسانی را به مشتریان بیشتری فراهم سازد.
همچنین با توجه به این که قابلیت اتصال به همه سیستم‌های مالی مبتنی بر دیتابیس SQL  را دارد، می‌تواند ابزار مناسبی برای فروشندگانی باشد که اطلاعات کافی از ابزارهای فروش اینترنتی ندارند و علاقه‌مند هستند همه سفارش ها در سیستم حسابداریشان ثبت گردد. به همین دلیل می‌توان آن را را جایگزینی مناسب به جای روش های سنتی فروش فعلی دانست.

امکانات نرم افزار سفارشگیری مشتریان

ارسال کالا از سیستم حسابداری

شما بدون نیاز به تعریف کالا و صرف زمان زیاد، فقط با زدن یک دکمه تمام کالاها را از حسابداری به نرم افزار سفارشگیری مشتریان ارسال می‌کنید و قیمت‌ها و موجودی همیشه به روز است. همچنین با پنل مدیریتی که در دسترس مدیران قرار می‌گیرد می توانند نوع نمایش کالاها را مشخص و کالاهایی که لازم ندارند را از دید مشتری پنهان کنند.

اپلیکیشن اختصاصی

در این نرم افزار سفارشگیری مشتریان، لوگو و نام مجموعه شما قرار گرفته واطلاعات شرکت و قسمت تماس با ما و درباره ما را با توجه به نیاز شرکت خودتان تکمیل می‌کنید و شما اپلیکیشن اختصاصی با رنگ‌بندی مد نظر خود و اطلاعات شرکت خواهید داشت.

نرم افزار سفارشگیری مشتریان

نمایش مانده حساب به مشتریان

یکی از دغدغه‌های مشتریان برای خرید این است که مانده حساب را مشاهده کنند تا بهتر بتوانند برای ثبت سفارش برنامه ریزی کنند. که در این اپلیکیشن می‌توانند مانده حساب آخر را مشاهده کنند.

استفاده از تیپ‌های قیمت

می توانید از انواع تیپ‌های قیمت برای نمایش به مشتریان استفاده کنید. با توجه به اینکه هر مشتری یک نوع خاصی از پرداخت را انتخاب می‌کند در پنل مدیریتی می‌توانید به هر مشتری تیپ قیمتی مدنظر خود را ارائه دهید.

در شرکت های پخش با توجه به گستردگی فروش و مشتریان و خرید‌های نقد و اقساط و چک شما می‌توانید برای هر مشتری با توجه به نوع پرداخت قیمت متفاوتی در این نرم افزار سفارشگیری مشتریان در نظر بگیرید

مشاهده وضعیت سفارش

در نرم افزار سفارگیری مشتریان بخشی برای مشاهده وضعیت سفارشات و فاکتورهای ثبت شده در نظر گرقته شده است تا مشتریان در جریان مراحل ثبت قرار بگیرند. نمایش وضعیت سفارش شامل در حال بررسی،ثبت شده،رد شده و در حال ارسال می باشد تا مشتریان در طول روند سفارش از مراحل مطلع باشند.

تعریف انواع اشانتیون‌ها و تخفیفات

یکی از دغدغه‌های مدیران تنظیم انواع اشانتیون و تخفیفات برای کالاها و مشتریان است در نرم افزار سفارشگیری مشتریان این دسترسی برای شما مدیران قرار داده شده است. تخفیف‌هایی که در نظر گرفته شده متفاوت است از نمایش تخفیفات سطری کالا از سیستم حسابداری تا تعریف اشانتیون و تخفیفات پلکانی تا بتوانید بهترین سیاست‌های فروش را برای مجموعه خودتان پیاده سازی کنید.

انواع روش‌های پرداخت

مشتریان پس از انتخاب کالاها و چک کردن نهایی فاکتور وارد صفحه ثبت سفارش می‌شوند در این مرحله قیمت نهایی و تخفیفات نمایش داده می‌شود و باید پرداخت صورت بگیرد که به دو صورت در نرم افزار سفارشگیری مشتریان در نظر گرفته شده است. نمونه اول پرداخت پس از تحویل محصولات است و نمونه دوم پرداخت اینترنتی است که برای شما درگاه بانکی گرفته و پرداخت به حساب شرکت انجام می‌شود.

 

مزایای نرم افزار سفارشگیری مشتریان

نرم افزار سفارشگیری

نحوه انتشار نرم افزار سفارشگیری مشتریان

برای انتشار اپلیکیشن سفارگیری خود به مشتریان راهکارهای زیر وجود دارد:

فرم دریافت مشاوره و سفارش

سوالات متداول

Webcom

با وبکام، همگام با تکنولوژی حرکت کنید

برای خرید محصولات وبکام می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان وبکام شما را راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *