دورکاری حسابداری

دورکاری حسابداری

دورکاری برای چه شغل هایی مناسب است؟

بسیاری از شغل ها را می توان به صورت دورکاری انجام داد. در این بین شرکت ها می توانند برای بخشی از کارمندان خود که با کامپیوتر سر و کار دارند مثل واحد حسابداری، شرایطی را فراهم کنند تا آنها بتوانند به صورت دورکاری و خارج از محل کار نیز به انجام وظایف محوله بپردازند و از حسابداری به صورت دور کاری لذت ببرند.

دورکاری حسابداری چه مزایایی دارد؟

وقتی شما به صورت دورکاری به انجام امور حسابداری بپردازید، در این صورت امکان گرفتن پروژه های حسابداری از سازمان ها و شرکت های مختلف را دارید و از این طریق می توانید به کسب درآمد بپردازید. اگر هم علاقه ای به گرفتن پروژه های حسابداری ندارید و فقط می خواهید به امور حسابداری مربوط به شرکت خود بپردازید، دیگر نیازی به حضور شما در محل شرکت نیست. علاوه بر این شما در هزینه های رفت و آمد صرفه جویی می کنید و دیگر وقت شما در مسیر رفت و آمد به محل کار تلف نمی شود. همچنین دیگر محدود به انجام کار در ساعات کاری شرکت نیستید. شما در هر ساعتی از ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید به برنامه حسابداری خود دسترسی داشته باشید و کارهای خود را انجام دهید و به این ترتیب دست شما در مدیریت زمان و استفاده بهیه از زمان بازتر است.

مزایای دورکاری حسابداری

چه موانعی بر سر دورکاری حسابداری وجود دارد؟

یکی از موانع مهم جهت انجام امور حسابداری به صورت دورکاری، عدم دسترسی به نرم افزار حسابداری و اطلاعات مالی از خارج شرکت است. شرکت هایی که سال هاست با نرم افزارهای حسابداری ویندوزی مثل برنامه حسابداری هلو و سپبدار کار می کنند شاید در نگاه اول دورکاری با این نرم افزارها را غیرممکن بدانند. اما شرکت وبکام با ارائه راهکار وبکام این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با این نرم افزارها و سایر برنامه های حسابداری به صورت دورکاری به انجام امور مالی خود بپردازید.

دورکاری حسابداری با کدام نرم افزارهای حسابداری، امکان پذیر است؟

شرکت نرم افزاری وبکام امکان فراهم کردن شرایط جهت دورکاری با کلیه نرم افزارهای حسابداری ویندوزی را دارد. از جمله محصولاتی که در این زمنیه ارائه شده است می توان به نرم افزار حسابداری سپیدار تحت وب و نرم افزار حسابداری هلو تحت وب اشاره کرد.

برای تهیه نسخه تحت وب نرم افزار حسابداری خود با ما تماس بگیرید

بستن
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.

برای ثبت نام در سایت فرم را کامل کنید

ورود به حساب کاربری

اسکرول برو به بالا